Ogólnopolska Konferencja Operatorów Komunikacji Elektronicznej PIKE 2016

Uruchomiony został system akredytacyjny na Ogólnopolską Konferencję Operatorów Komunikacji Elektronicznej, która odbędzie się w Hotelu Warszawianka w Jachrance w dniach 25-27 kwietnia br. Konferencji towarzyszyć będzie V Forum Telewizji Lokalnych.

Na Konferencję oraz Forum zapraszają Polska Izba Komunikacji Elektronicznej wraz z Polską Fundacją Wspierania Rozwoju Komunikacji Elektronicznej PIKSEL.

Szczegółowe informacje wraz z programami obu wydarzeń oraz systemem akredytacyjnym znajdują się na www.konferencjepike.pl

Zachęcamy do rejestracji!

11 luty 2016