Życzenia Noworoczne Prezesa PIKE

Szanowni Państwo,

Członkowie PIKE ,

Z  okazji zbliżającego się  Nowego Roku 2016, składam Państwu serdeczne życzenia noworoczne  w imieniu swoim  oraz pracowników biura PIKE/PIKSEL.   W załączeniu przesyłam Państwu list noworoczny stanowiący bilans pracy Izby oraz Fundacji PIKSEL w roku 2015  prezentujący również główne kierunki działania w nadchodzącym Roku 2016. Jednocześnie z dużą satysfakcja informuję Państwa ,ze w dniu wczorajszym nasza spółka  zależna Cable Television Networks &Partners Sp. z o. o otrzymała koncesję na rozpowszechnianie programu telewizyjnego pod nazwą "Zoom TV". Szczegóły w załączonym liście.

Pozdrawiam serdecznie,

J. Straszewski