Międzynarodowa Konferencja i Wystawa PIKE 19-21 PAŹDZIERNIKA, KRAKÓW

„W stronę Jednolitego Rynku Cyfrowego” to tytuł 42. Międzynarodowej Konferencji i Wystawy PIKE, która odbędzie się w dniach 19-21 października 2015 w nowoczesnym Centrum Kongresowym ICE Kraków.  Organizatorami Konferencji i Wystawy jest Polska Izba Komunikacji Elektronicznej PIKE i Polska Fundacja Wspierania Rozwoju Komunikacji Elektronicznej PIKSEL.

Tematy tegorocznego spotkania zostały tak ułożone aby przedstawić dane zagadnienie z różnych punktów widzenia. O możliwościach ale i zagrożeniach jakie niesie ze sobą wprowadzenie zasad jednolitego rynku cyfrowego dyskutować będą przedstawiciele największych firm telekomunikacyjnych i medialnych w Polsce, m.in. INEA, UPC, Polsat, Orange, TVN, P4. Grono wybitnych ekspertów prawa rozpatrzy JRC pod kątem praw autorskich, a o usługach cyfrowych i technologiach przyszłości opowiedzą przedstawiciele firm polskich i zagranicznych.

Konferencji już tradycyjnie towarzyszy wystawa w trakcie której nadawcy, producenci oraz dostawcy sprzętu i usług zaprezentują nowości techniczne, a także najnowszą ofertę kanałów tematycznych.

 

Drugiego dnia konferencji, podczas wieczoru PIKE rozstrzygnięte zostaną 2 konkursy: pierwszy dla uczestników 10-jubileuszowej- edycji Festiwalu Kanałów Tematycznych. Nagroda Tytanowego Oka przyznana zostanie zwycięzcy każdej z czterech głównych kategorii: Wydarzenie Roku, Kampania Promocyjna, Współpraca z Operatorami, Śladami Historii. Dodatkowa, honorowa nagroda „Tytanowego Oka” przyznawana jest przez Prezesa Zarządu PIKE na  wniosek Jury.

Drugi konkurs na Ambasadora Lokalnej Przedsiębiorczości Think Big 2015 przygotowany przez PIKE i UPC Polska adresowany jest do wszystkich operatorów, którzy działają na rzecz rozwoju lokalnej przedsiębiorczości poprzez oferowanie narzędzi i usług do rozwoju biznesu, ekspansji i skutecznego konkurowania w globalnej gospodarce. Wszystkich operatorów, którzy dostarczają szybki Internet, stosują nowoczesne technologie, które przyczyniają się do rozwoju usług cyfrowych w swoim regionie zapraszamy do udziału w Konkursie. Regulamin i zgłoszenia na stronie www.konferencjepike.pl

Udział w konferencji potwierdzili przedstawiciele administracji państwowej, samorządowej, firmy z Polski i za granicy, media. Szczegółowy program na stronie www.konferencjepike.pl.

Zapraszamy.

 

Kontakt dla mediów:

Hanna Samsel – h.samsel@pike.org.pl

Jerzy Papuga – papuga@it.com.pl

20 wrzesień 2015

Złota PIKE

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej cyklicznie organizuje konkurs, w którym zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymują prestiżową nagrodę - Złotą PIKE.

... czytaj więcej

Ankieta

W jakim stopniu jesteś zainteresowany oglądaniem naziemnej cyfrowej telewizji (NTC)?

 

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej organizuje konferencje dla operatorów, nadawców, dystrybutorów sprzętu i programów TV.

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej (PIKE) zrzesza około 130 firm stanowiących integralną część polskiego rynku mediów elektronicznych.

Konsorcjum Przyjazne Prawo Autorskie apeluje o przeprowadzenie jednej, kompleksowej nowelizacji ustawy, która uporządkuje rynek.


Warning: Unknown: write failed: Przekroczony limit dyskowy (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/www/fundacjapiksel.pl/www/application/../data/session) in Unknown on line 0