Komunikat w sprawie koncesji na telewizję naziemną MUX8

Szanowni Państwo,

Członkowie PIKE

 

W związku z konkursem organizowanym przez KRRiT na koncesje telewizyjne dla podmiotów, które będą działać w ramach multipleksu MUX 8, miło mi poinformować Państwa,  że Polska Izba Komunikacji Elektronicznej i Fundacja PIKSEL za pośrednictwem Cable Television Network & Partners – podmiotem zależnym od PIKE, założyła wniosek na koncesję telewizyjną obejmującą rozpowszechnianie programów o charakterze lokalno-samorządowym. Na ofertę stacji telewizyjnej będą składać się programy

- informacyjne

- publicystyczne

-filmowe

które będą przygotowywane przez lokalne stacje telewizyjne lub we współpracy z nimi i które już działają w Sekcji Telewizji Lokalnych albo chciałyby dołączyć do Sekcji. Powołana w maju br.,  Sekcja skupia telewizje lokalne z całej Polski, które swoim zasięgiem pokrywają większość kraju.

O dalszych losach postępowania konkursowego na MUX 8 będziemy Państwa na bieżąco informować.

Korzystając z okazji chciałbym bardzo gorąco podziękować wszystkim firmom i osobom, które wspierały i wspierają działania PIKE w staraniach o ogólnopolską koncesję telewizyjną.

Trzymając kciuki za powodzenie przedsięwzięcia, przesyłam Państwu pozdrowienia

Jerzy Straszewski

Prezes

23 wrzesień 2015

Złota PIKE

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej cyklicznie organizuje konkurs, w którym zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymują prestiżową nagrodę - Złotą PIKE.

... czytaj więcej

Ankieta

W jakim stopniu jesteś zainteresowany oglądaniem naziemnej cyfrowej telewizji (NTC)?

 

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej organizuje konferencje dla operatorów, nadawców, dystrybutorów sprzętu i programów TV.

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej (PIKE) zrzesza około 130 firm stanowiących integralną część polskiego rynku mediów elektronicznych.

Konsorcjum Przyjazne Prawo Autorskie apeluje o przeprowadzenie jednej, kompleksowej nowelizacji ustawy, która uporządkuje rynek.


Warning: Unknown: write failed: Przekroczony limit dyskowy (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/www/fundacjapiksel.pl/www/application/../data/session) in Unknown on line 0