Archiwum artykułów

Rok : Miesiąc :
26 kwietnia 2011 r.

I Etap Konkursu "To nas dotyczy" dla Telewizji Lokalnych 2011 zakończony!

Zgodnie z Regulaminem VIII Edycji Konkursu dopuszczone zostały następujące kategorie materiałów telewizyjnych:

a)      program informacyjny
b)      krótka forma telewizyjna, reportaż
c)       audycja "Moja mała ojczyzna"
d)      audycja "Ginące zawody, wyjątkowi ludzie"

21 kwietnia 2011 r.

22 kwietnia - Biuro PIKE i PIKSEL będzie nieczynne.

Szanowni Państwo,
Informujemy, że 22 kwietnia br. Biuro Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej oraz Polskiej Fundacji Wspierania Rozwoju Komunikacji Elektronicznej PIKSEL będzie nieczynne.

20 kwietnia 2011 r.

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji patronuje Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji objęła Patronat nad organizowaną przez PIKE i Fundację PIKSEL Ogólnopolską Konferencją Operatorów Komunikacji Elektronicznej, która odbędzie się w dniach 23 - 25 maja 2011 r. w Hotelu Warszawianka w Jachrance.

15 kwietnia 2011 r.

Prezes PIKE na spotkaniu z Premierem - Nie ma zgody wobec planów przenoszenia kosztów funkcjonowania państwa na przedsiębiorców.

Jerzy Straszewski - Prezes Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej wziął udział w spotkaniu Premiera Donalda Tuska z przedstawicielami organizacji pozarządowych, blogerami, ekspertami oraz przedstawicielami przedsiębiorców związanych z branżą internetową. Tematem rozmowy była próba zdefiniowania barier związanych z rozwojem Internetu oraz społeczeństwa informacyjnego.

6 kwietnia 2011 r.

Ministerstwo Infrastruktury kolejnym Patronem Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej

Ministerstwo Infrastruktury objęło Patronat nad organizowanym przez PIKE i Fundację PIKSEL wydarzeniem, które odbędzie się w dniach 23 – 25 maja 2011 r. w Hotelu Warszawianka w Jachrance.

6 kwietnia 2011 r.

Wniosek PIKE skierowany do Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego o dopuszczenie organizacji społecznej do udziału w postępowaniu

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej przekazała Bogdanowi Zdrojewskiemu – Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego wniosek o dopuszczenie PIKE do udziału w postępowaniu prowadzonym przez Ministra w sprawie wniosku Stowarzyszenia Filmowców Polskich o zmianę decyzji Ministra Kultury i Sztuki z dnia 29 maja 1995 roku, zezwalającej SFP na zbiorowe zarządzanie prawami autorskimi.

6 kwietnia 2011 r.

Grupa TVN - Partnerem Strategicznym Ogólnopolskiej Konferencji Operatorów Komunikacji Elektronicznej

Grupa TVN już po raz drugi jest Partnerem Strategicznym organizowanego wspólnie przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej i Fundację PIKSEL wydarzenia. Ogólnopolska Konferencja Operatorów Komunikacji Elektronicznej odbędzie się w dniach 23 – 25 maja br. w Hotelu Warszawianka w Jachrance.

1 kwietnia 2011 r.

Ogólnopolska Konferencja Operatorów Komunikacji Elektronicznej wydarzeniem organizowanym w ramach Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego 2011.

Wiosenne spotkanie operatorów komunikacji elektronicznej – organizowane w dniach 23 – 25 maja przez PIKE wraz z Fundacją PIKSEL – zostało włączone do ramy programowej tegorocznych obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego w Polsce, nad którym Patronat Honorowy objął Prezydent RP Bronisław Komorowski.

29 marca 2011 r.

Urząd Komunikacji Elektronicznej objął Patronat nad Ogólnopolską Konferencją Operatorów Komunikacji Elektronicznej

Anna Streżyńska - Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej przyjęła zaproszenie do objęcia przez UKE Patronatu nad Ogólnopolską Konferencją Operatorów Komunikacji Elektronicznej