15 października 2017 r.

Laureaci XII edycji Festiwalu Kanałów Tematycznych o nagrodę Tytanowego Oka

Za nami finał XII Festiwalu Kanałów Tematycznych. Statuetki Tytanowego Oka zostały wręczone podczas Gali Złota PIKE, która odbyła się 10 października w Hotelu Novotel Centrum w Poznaniu, podczas 44. Międzynarodowej Konferencji i Wystawy PIKE 2017.

4 kwietnia 2016 r.

Nowa oferta filmowa Telewizji Lokalnych na MIPTV.

Od 4 do 7 kwietnia 2016 roku, w Cannes, odbędą się jedne z najważniejszych na świecie targów programów telewizyjnych i filmowych MIPTV. Oferta programowa oferowana przez PIKE i Fundację PIKSEL podczas targów obejmuje zarówno programy dokumentalne, lifestylowe, podróżnicze, jak i produkcje fabularne.

11 lutego 2016 r.

Ogólnopolska Konferencja Operatorów Komunikacji Elektronicznej PIKE 2016

Ogólnopolska Konferencja Operatorów Komunikacji Elektronicznej PIKE 2016 – ruszył system akredytacji